Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van erre valami billentyűkombi...

Van erre valami billentyűkombináció?

Figyelt kérdés
Word-ben egyes csoportok jobb alsó sarkában van egy pici nyíl, amivel a további lehetőségeket lehet megnyitni, erre van valami billentyűkombináció, amivel megnyitható?
2023. jan. 7. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rajta tartod az egeret, kiírja a hozzárendelt kombinációt. Ha nincs ilyen, akkor fájl/beállítások/menüszalag testreszabása/testreszabás gomb alól megadhatsz egyet (bár nem egyszerű megtalálni több tíz lehetőség közül, vajon melyik a gombé).
2023. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez működhet géptől függetlenül? Gondolok itt arra, hogy nem Windows alapú, hanem például MacBook?
2023. jan. 7. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a a program saját beállítása, csak abban a példányban és telepítésnél működik ahol te kézzel beállítod. Gondolom a Mac alapú verzió automatikusan a CMD gombhoz rendeli a kombinációkat, nem a CTRL-hoz. Így a kézi beállításban is úgy adod meg, ahogy használni szoktad.
2023. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt meg fogom próbálni
2023. jan. 7. 22:36
 5/5 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés lenne

Nekem MacBookom van, és ezt a beállítást így meg is találtam, viszont nem tudom, ezt milyen néven kellene keresni?

2023. jan. 7. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!