Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék a midjourney oldalon...

Szeretnék a midjourney oldalon mesterséges fotókat készíteni. Elvileg regisztráltam a discordon, de ott fogalmam sincs hova írjam a szavakat, hogy elkészítsem a művem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Na vajon hova? Hány textbox van, amiből botok kaphatnak inputot?


"hogy elkészítsem a művem?"


Mitől lesz az a te műved? Mit készítesz rajta?

2023. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézd azt sem tudom pontosan mi ez. Fiatal sem vagyok, de ki szeretném próbálni. Művem nem művem nem ezen gondolkodtam, hogy lovagolni fogunk. Oda írtam, hogy mesterséges intelligencia. Az talán én lennék? Nem. Most ragadd meg ezt a szavamat is ahelyett, hogy segíteni próbálnál egy tech témához teljesen analfabéta nőnek. Köszönöm.
2023. jan. 5. 16:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Textbox hol van? Teljesen el tévedtem.
2023. jan. 5. 16:01
 4/5 EagleHUN ***** válasza:
73%

Szia,


Meg kell hívni a Midjourney bot -ot. Hogy a Discord főoldalán baloldalon fent megjelenjen a Midjourney ikonja. Ez már megtörtént?


Ha abba belemégy akkor látsz szobákat.


A szobák közt lesz olyan csoport hogy "NEWCOMER ROOM" és valami szám pl 3 vagy 4


Ezek alatt vannak olyan csoportok hogy "newbies-***" A *** is egy valamekkora szám.


Szóval ezeken belül kapsz promtot ahova a szöveget beírhatod a

/imagine

parancs után.

2023. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen kedves EagleHUN. Nagyon alaposan és érthetően írtad le, ami hatalmas segítség volt. Még egyszer nagyon szépen köszönöm neked. 😊😊😊
2023. jan. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!