Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a google.hu-t alap keresőnek a chrome-ban?

Figyelt kérdés
Néztem már egy videót, amin példának a német keresőt mutatták, próbáltam, azt csinálni a myagarral, de nem jelent meg a keresők közt mégegy google, csak az alap, annak meg nem oylan a linkje mint amit a videóban mutatnak, tehát nem tudtam átírni. Tudna valaki segíteni?
2010. szept. 30. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

mert mi az alap ha nm a google?:O

csakmert a chromeban annak kéne lennie...

2010. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A google.com az alap, viszont én a google-hu-t szeretném.
2010. okt. 3. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
ASD
2010. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

magyar chrome van leszedve?

amúgy nem mindegy hogy google.hu vagy com? ugyanaz...

tudsz vele keresni ez a lényeg...

2010. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Google Chrome: jobb felső sarokban a Csavarkulcs alatt/Beállítások/Alapok/Kezdőoldal beállítása. Ide írd be: www.google.hu/firefox (nekem ez a keresőm).

Beállítások/Böngészési adatok, adatok importálása egy másik böngészőből. Könyvjelzők, beállítások, minden a Mozilla Firefox-ból.

2010. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi közben megtaláltam magam is.

Egyébként magyar chrome van leszedve, és azért nem mindegy, hogy hu vagy com, mert ha magyar találatokat szeretnék, akkor a hu-ban kell keresni, próbáld ki, beírod, hogy alma a com-ba vagy a hu-ba teljesen más eredményeket ad. Ennyi.

2010. okt. 7. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
ja értem:D bocsi:)
2010. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van Mozilla Firefox a gépeden, abban állíts be mindent (kezdőlapnak pl. www.google.hu/firefox), aztán Chrome/Csavarkulcs alatt/Beállítások/A motorháztető alatt/Importálás egy másik böngészőből, itt Mozilla Firefox. Az összes beállítást átveszi.
2010. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!