Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan weboldal vagy...

Van olyan weboldal vagy alkalmazás ami a kameraállást meg tudja változtatni?

Figyelt kérdés
Pl. letöltök egy képet és hátulról van lefotózva. Feltöltöm az alkalmazásba vagy a weboldalra és megcsinálja a képet úgy mintha előlről lenne lefotózva. Van ilyen?
2022. dec. 1. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Magyarán látni akarsz olyan részleteket egy képen, ami nincs rajta. Nem, nincs ilyen alkalmazás.

Nagyon max mesterséges intelligenciával lehetne ezt megoldani és akkor se kapnál pontos képet. Vagy ugye photoshop és te magad csinálod meg a dolgot.

2022. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Nincs ilyen, mert a semmiből (nincs információ) nem fogja neked egy program sem kitalálni hogy mi van ott. Ne keverd azzal, hogy neked van ismereted az adott dologról mert már láttad és az agyadban ott van az emlék róla, fel tudod idézni. A program soha nem "látta", nincs információja arról hogy az adott pixelnek milyen színűnek kellene lennie, hogy kipótolja a semmit valamivel.

Képzeld el a saját helyzetedben azt, hogy sétálsz egy közösségi térben több száz idegen ember között. Ha valaki mögött sétálsz és addig csak a hátát láttad, te meg tudod mondani hogy néz ki az arca? Nyilván nem. Egy program sem fogja.

A neuron hálózatok és mesterséges intelligenciák ugyan ki tudnák valamilyen információval tölteni az üres fekete képet, amiből egy arcot lehet rajzolni, de annak nem lesz semmi köze a valósághoz.

2022. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

#2

Abban az esetben segítene a mesterséges intelligencia, ha töltene fel róluk vagy róla szemből is képet, meg a változó háttérről. Mert ugye akkor a háttér is más, ha szemből lenne fotózva. Az sincs rajta az eredeti képen. Így nagyjából tudna skiccelni egy vázlatot, hogy hogy is nézne ki szemből. Ezt arra tudnám hasonlítani, mikor volt az a vetkőztető app, hogy volt egy adatbázisa és azzal megsaccolta, hogy nézne ki az illető meztelenül (nem használtam, csak a működési elvét olvastam). Ha egy adatbázist erre hoznánk létre, hogy az adott illető/illetők arcai legyenek benne több szögből, más-más tartásban, meg ugye a testük is látszódjon, akkor valamit össze tudna hozni.

Ismeretlen emberekkel viszont tényleg lehetetlen lenne "pontos" képet alkotni.

2022. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3 ha van róla szemből is kép akkor miért kell egy app ami kitalálja hogy nézhetne ki? :DD

Kérdező ébredj fel,

2022. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

#4

Mármint az arcukról. Nem pont ugyan abban abban a helyzetben. Ugyan ott. Engedd már meg, hogy ne írjak le mindent teljesen szájbarágósan, mintha egy 5 éves gyerekkel beszélnék akinek tényleg teljes terjedelmében el kellene mesélni, hogy mire gondolok. Nem véletlenül írtam, hogy "Ha egy adatbázist erre hoznánk létre, hogy az adott illető/illetők arcai legyenek benne több szögből, más-más tartásban, meg ugye a testük is látszódjon, akkor valamit össze tudna hozni."

Csak értelmezni kellene. 16 már mindenki múlt elvileg ezen az oldalon. Nem gondoltam volna, hogy tényleg nagyon szájbarágósan kell magyarázni.

2022. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne is írj le mindent, mert amit eddig írtál az is orbitális baromság. A kérdező nulla infóból akar valamit. Ilyen nincs. Nem lehetséges. Akármilyen mesterséges csodát is eresztesz rá a NULLÁRA az nulla marad. Ahhoz amit a te agyszüleményedben van már kell valami. A valami meg nem semmi.

Egyszer kérdezte a fotós kategóriában valaki, hogy hogyan lehetne visszaszerezni a képeit a kártyáról. 0 b-osak, nem rögzítette valamiért a fényképező. nem akarta megérteni, hogy csak a fájl neve van ott, nulla, azaz NULLA információval. Abból semmit, azaz SEMMIT nem lehet helyreállítani.

Kérdező ha nem veszel a boltban parizert, akkor hazaérve nem lesz a szatyrodban ott az a parizer amit a boltban nem vettél meg.

És kiskolega én nem neked válaszoltam, hanem a kérdezőnek, úgyhogy kérlek tartózkodj a további beugatástól ha már okosságot és főleg a kérdéshez kapcsolódót nem tudsz mondani.

2022. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!