Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy PDF fájlból...

Hogyan lehet egy PDF fájlból JPEG fájlba átalakítani?

Figyelt kérdés

Találtam az interneten ilyet:

-> fájl exportálása -> JPEG formátum -> mentés. Ilyen nincs nálam vagy nem találom.

Valami tipp vagy tudás van valakinél, hogy hogyan kell?



2022. nov. 30. 17:20
1 2 3
 21/27 DK-s ***** válasza:
0%

Ugyanezt, mi?


"beillesztés, körülvágás, elforgatás, mentés, még egyszer/többször ugyan ez, összeillesztés pontosan, mentés, törlés."


"körülvágás" Az másnéven szabadkézi kijelölés. Négyzet alakúval egyszerűbb egy négyzet alakú formát kivágni, nem?


"elforgatás" Mit, és miért is?


"törlés" Mit, és miért is?

2022. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 DK-s ***** válasza:
50%
Legalább egyszer nyisd meg a paint-ot, és nézd át hogy hogyan működik. XD
2022. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A körülvágás azt jelenti, hogy mind a négy oldalából le kell vágni a felesleget. De azt hittem, hogy ez egyértelmű. "Szabadkézi kijelöléssel" lehet kijelölni, amit meg akarsz tartani. Annak a téglalapja négy csúccsal és négy oldallal rendelkezik, ha nem hiszed, nézz utána a programban!


Elforgatás: Az álló tájolású PDF-et fekvőbe kellett fordítani képernyőkép készítése előtt, hogy jobb legyen a minősége. Te ajánlottad ezt, amikor létezik rengeteg konvertáló. Na, ezt utána vissza kell fordítani.


Törlés: az eredeti, körülvágás, visszafordítás és egyesítés előtti képeket. Vagy te megtartod azokat?



Eddig még csak a kérdezővel volt bajod, most már mindenkivel.

2022. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 DK-s ***** válasza:
0%

#23-nak:


Létezhet az, hogy két különböző paint-ról beszélünk?


Mert amelyikről én beszélek, abban a kijelölt területet kivághatod, vagy másolhatod. És a kijelölés módja lehet szabadkézi, vagy téglalap alakú. És nem értem hogy miért hivatkozol rám az elforgatás kérdésében. Valamit nagyon félre értettél.


Kinagyítod a tiszta olvashatóságig, majd képernyőkép. Paint tálcáról fel, beilleszt, vissza a tálcára. PDF-et elmozgatod, majd ismételsz. Minden képet új lapra raksz.



És jöhet a végén az összefűzés:


Paintot felveszed a tálcáról.Nyitsz egy üres ablakot. Első lapon négyzet alakú kijelöléssel kivágod vagy kimásolod a PDF részletet, utolsó lapra beilleszted.


Második lapról is kivágod a részletet, utolsó lapra beilleszted. Ekkor a második beillesztést mozgathatod az elsőhöz képest, összeigazítod a kettőt.


És így tovább.


A végén a készterméket mented, a paintot bezárod. Visszakérdez hogy mentsen -e, erre "Nincs mentés" választ adsz.



Baxdmeg!


Tovább tartott ezt leírni, mint amennyi idő alatt megcsináltam volna!

2022. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 DK-s ***** válasza:
0%

Azzal egyébként tisztában vagy, hogy a paint-ban úgy nyithatóak ablakok mint egy böngészőben?


Szerintem nem. XD

2022. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Persze, majd pixelre pontosan nézze, hogy hol van alatta ugyanaz.

A Paintben pedig nincsenek lapok, vagy te valami nagyon modern verziót használhatsz.

Böngészőkben még lapok is vannak. Ajánlom figyelmedbe.

2022. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Na jó, most már elég legyen! Miért itt veszekedtek ezen? A probléma megoldva, hozzá jutottam az eredeti alkalmazáshoz, Adobe Photoshop és úgy mentettem le JPEG-be.
2022. dec. 3. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!