Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék lefuttatni egy...

Hogyan tudnék lefuttatni egy ImageMagick scriptet/parancsot Windows számítógépre csatlakoztatott Android eszközön? Hogy férek hozzá a telefon belső tárhelyéhez és/vagy az SD kártyához parancssorból vagy PowerShellből?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy Androidos telefon és van a tárhelyén és az SD kártyáján egy csomó kép, amit szeretnék módosítani, konvertálni, átméretezni, stb.

Erre van egy jó kis ImageMagick parancsom, amit ha lefuttatok egy mappán szépen elvégzi a mappában lévő képeken és a végeredményeket (átkonvertált képeket) kimenti egy másik mappába. Na most én ugyan ezt szeretném elvégezni Android eszközön, de sehogy nem tudok hozzáférni az eszköz tárhelyéhez PowerShellből. Ötlet? Van itt aki ért ehhez?



2022. nov. 24. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ADB-vel.


[link]

2022. nov. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
De azt sem ps-ből, hanem cmd-ből.
2022. nov. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem is tudtam, hogy van ilyen. Mármint ADB-t igen, de azt nem, hogy ezen keresztül lehet futtatni imagemagicket Androidon.

Kipróbáltam, működik és ment PowerShellből is. Igaz, hogy kiír egy Warningot, amikor futtatom a magicket, de attól függetlenül lefutott és megcsinálta, amit kell.

"magick/libc++_shared.so" unused DT entry: type 0x70000001 arg 0x0"

2022. nov. 25. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!