Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacOS Safari beállítás ?

Dawn33 kérdése:

MacOS Safari beállítás ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A probléma a következő amire sajnos nem találtam megoldást. Ha egy weboldalba be van ágyazva pl a Facebook nem jeleníti meg a safari ( A google chrome gond nélkül) A safariba be van kapcsolva a Java illetve nincsenek bővítmények. A rendszer Mac os Monterey.

Előre is köszönöm válaszokat.



#Safari #mac os #MacOS Safari
2022. okt. 31. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor használj Chrome-ot. A Safari amúgy is egy sz@r
2022. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Amihez nem értünk, az nyilván egy sz@r, tudjuk...


Talán a Safari privacy beállításainál a cross-site tracking lehet az oka, kapcsold ki (de miért?), és nézd meg úgy, hátha jó. Én nem próbáltam, eszem ágában sincs ilyet kikapcsolni :-) Ha ez nem oldja meg, akkor passzolok.

2022. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm a választ sajnos nem oldotta meg. bár érdekes mert erről a dologról nem találok információt. Vagy csak nekem van ilyen problémám vagy mások nem foglalkoznak vele vagy más böngészőt használnak mert van chrome a gépen és annál nincs probléma.
2022. nov. 7. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!