Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a gond mostanság a Safari...

Mi a gond mostanság a Safari böngészővel? Ez csak valami bug, vagy a készülékemmel lehet valami gond?

Figyelt kérdés
A Safariban nálam a lapok folyamatosan random bezáródnak később pedig újra megnyílnak másik lapcsoportban, visszaállnak az eggyel korábbi lapra, gyakran lefagynak és lassúak, és nem megy a háttérben sem a program (megnyomom a Home gombot, fél perc múlva visszalépek és újratölt az egész, néha még Split View nézetben is), néha pedig random kidob magától! Számomra ez így teljesen használhatatlan, pedig nagyon szeretem ezt a böngészőt! Valaki találkozott mostanság ezekkel a hibákkal a böngésző használatakor? Ha igen, akkor mitől lehet ez, és hogyan lehet megszüntetni? Használjak esetleg másik böngészőt? Vagy vigyem szervízbe a készülékem: 9. generációs iOS 15.6.1-es iPad amúgy.

2022. szept. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Valami szoftveres kínja van.

Csinálj kényszerített újraindítást az iPadon!

Tartsa megnyomva egyszerre a felső gombot és a Főgombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el mindkét gombot.

[link]

2022. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos nem vált be, rengetegszer megpróbáltam, de mindhiába! Ugyanott folytatja a lapbezárásokat, és egyre durvábban!


Ez a hiba egyébként először még az iOS 15.4-nél jött elő nálam, aztán az ezutáni szoftverfrissítésekkel szép lassan javult; pár hete viszont frissítettem a 15.6.1-et, amelyhez egyébként az a volt írva, hogy „kijavít egy hibát a Safariban, amely miatt a lapok egy korábbi oldalra állhattak vissza”, tehát itt azt gondoltam, hogy teljesen megszűnik mostmár, de pont ezzel a verzióval visszatért az összes hiba és mostmár rosszabb, mint az iOS 15.4-nél volt. (Most is csak úgy bezárt random 5-6 lapot, ahogy ezt a választ leírtam; pedig nincs beállítva nálam még az „egy idő után automatikus lapbezárás”-opció sem, direkt megnéztem)!


Más tippet esetleg nem tudsz még javasolni? Vagy valaki más, akinél még jelen van ez az probléma?

2022. szept. 10. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

1. beszedtél valami kártevőt ami nem odavaló

2. ha nem az 1. , akkor szimplán csak összekavarodott valami legbelül az ios-ban. Csinálj egy rendszervisszaállítást

2022. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!