Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » System32 könyvtárba fájlt...

System32 könyvtárba fájlt akarok atnevezni de engedélyeztetni kell hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Ehh... szerintem hagyd a dolgot.

A System32 mappa a windows szíve, bármilyen átnevezés/törlés könnyen újratelepítéssel végződhet.

2010. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom mit akarok csinálni csak jó lenne tudnom hogy lehet átnevezni. Amugy wistara akarok teljes aero feluletet Már meg van hogy kell csak nem tudom átnevezni mert engedélyeztetni kell. csak nem tudom hogy kell engedélyeztetni
2010. szept. 16. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mit csinálsz, már meg is lennél vele, és nem ide írnád a kérdést. :)


Total Commander-re jobb klikk és Run as Administrator.

2010. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kicsit bövebben mert ilyen nincs a total commanderbe
2010. szept. 16. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Total Commanderben megkeresed (C:/Windows/system32/.... ) azt a fájlt vagy mappát amit át akarsz nevezni, kijelölöd, (bal klikk, szóköz) majd nyomsz egy Shift+F6 bill. kombinációt és átnevezed.
2010. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amit en akarok atnevezni azt engedélyeztetni kell. azt hogy kell?????
2010. szept. 16. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy engedélyeztetni. Amúgy meg fogadd meg a válaszadó tanácsát: fingod sincs róla, mit akarsz, különben már rég megcsináltad volna.


De ha nagyon szeretnéd: totalcommander ikonján jobb gomb és "run as administrator".

2010. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso válaszadónak ,már megcsináltam és hid el a win7 vista alatt engedélyezésre van szüksége kükönben nem nevezed át soha és tudod miért mer a system32 könytárba vannak a windows hoz való legfontosabb fájlok és gyárilag van beállitva az irásvédetség.
2010. szept. 17. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy a system32 az védett, de ilyen akkor sincs, hogy "engedélyeztetés"...
2010. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amit te akarsz regisztrációs adatbázisba (regedit-be) szoktak átírni dolgot,dolgokat.. Nem a system32-be.Ott nem fogsz semmit ;D

Google

2010. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!