Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok belepni a telegrammo...

Nem tudok belepni a telegrammomba, azt irja ki folyton hogy a kod el lett kuldve, de nem kaptam semmilyen smm-st. Soha tobbe nem tudok belepni a fiokomba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem le volt toltve a telegrammom. Csinaltam egy fiokot, de le toroltem az appot, mert kellett a tarhely.

Most vissza telepitettem, az applikacio kerte a telefonszamomat, amit be is irtam.


Az app azt irta ki nekem, hogy el lett kuldve a kod az sms-emre, de en nem latok semmilyen uj ertesitest.


Ezt irja ki nekem:

[link]


Most mar sosem fogok tudni belepni? Nagyon fontos lenne, mert ott szoktam csetelni legtobbszor...



2022. ápr. 24. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

- rosszul adtad meg a telefonszámodat?

- mégsem SMS-ben kapod, hanem Telegram üzenetként a kódot egy korábbi eszközre?

- országhivó?

2022. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eloszor keri a telefonszamom, azt be is irom, es azt irja ki hogy sms-ben kuldi a kodot, de nem kaptam kodot. Es miutan a szamom beirom, utana kidobja ahol a 6 jegyű kódot kéri, na de nem tudok semmit beirni, mert nem kapok kodot.
2022. ápr. 25. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmm.

Hát, őőő - előfordul, hogy a Messenger felzabálja az SMS-eket. Például egy óvatlan pillanatban rákérdez, hogy kezelheti-e, user siet, rányom, huss, megette.

Dobd fel ezt:

[link]

FOSS SMS app. Indítsd el és mondd, hogy ő az alapértelmezett SMS-kezelő.

Ha ezzel megvagy, fuss neki újra a Telegram-nak.


A Telegram egyébként meglévő fiók esetén elsőre nem SMS-t küld.

Hanem a régi környezetbe, -telefonba, -Telegram app-ba küld egy Telegram üzenetet.

Azt egy sorral lejjebb külön kell kérni, hogy SMS-t küldjön.

2022. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Hanem a régi környezetbe, -telefonba, -Telegram app-ba küld egy Telegram üzenetet." + a biztonsági belépő kóddal
2022. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítségedet, remélem tudok még kérdezni ha nem tudom megoldani továbbra sem.
2022. ápr. 25. 16:20
 6/7 Noncsy21 válasza:
Nekem is telegram probémémám lenne. Be van állítva kétlépcsős biztonság de az nem az én email címem. Ilyenkor mit tudok tenni? Telefonon megy de a laptopon már nem tudok belépni. Köszönöm a segítséget előre is
márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezek nagyon zseni emberek akik a telegrammot programozták és az van, hogy a belépőkódot amivel be akarsz lépni a telegramba, a telegrammon belüli üzenetben küldik el XDDD . Ez most adott egy kis önbizalomlöketet, belőlem is lehet bármi .
aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!