Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy "töröljem ki" az msn vírust?

Hogy "töröljem ki" az msn vírust?

Figyelt kérdés

rákatintottam egy olyan linkre h nézd meg a képet stb..és futtam..és most énis vírusos vagyok percenként lefagy és felvillannak msn ablakok , és így nem tudok normálisan msn-ezni..

h irtsam ki?

az msn újra telepítese nem sikerült sem a rendszer visszaállítás sem..

Valaki segítsen

Köszii


2010. szept. 14. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyen programok hogy msn virus remover de ha ezek sem jók akkor az avast antivirus programmal egy teljes vizsgálat (legfrissebb definíciókkal) csökkentett módban a C:\WINDOWS mappára. Nekem ez kiszedte. Mindenesetre előre is mondom hogy NEHOGY ÚJRARAKD A GÉPET mert azt csak azok mondják akik b@sznak kicsit foglalkozni egy számítógéppel. Ha ez sem lenne jó akkor superantispyware csökkentett módban, teljes vizsgálat. Ki lehet szedni belőle azt a szart:)
2010. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb módszer: válts jelszót! nekem így eddig minden vírust sikerült eltüntetni!
2010. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszii =) rem sikerűl..

2.válaszoló már megváltoztatam..ugyanolyan mint volt..nem használt

2010. szept. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!