Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CoD MW2-ben hogy lehet előhívn...

CoD MW2-ben hogy lehet előhívni a console-t?

Figyelt kérdés
FPS korlátot akarom levenni és IP alapján felmenni egy szerverre, hogy csinálhatnám meg.
2010. szept. 14. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
a 0 ával ,de ha nem jon elo a opciokba tán a game setingsben be kel kapcsolni consol engedélyezését
2010. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fps hez beirod ezt /cg_drawFPS 1 mutatni fogja az aktuális fpsed utána pedig ezt /com_maxfps 200 akor 200 ig engedi az fpsed de ha mást irsz be akor más medig de bizonyos szerokon nem ajánlatos nagyra teni mert kidom ijyen 125 re rakd
2010. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eredeti sehogy.
2010. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
multiban nem lehet fps huszarkodni -.-
2010. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sorry oszekevertem a modrn warfareval a simával igaz az elözök a 2 ben nem lehet még a crackeltben sem:)
2010. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem "fpshuszárkodni" akarok, (nem is tudnék) csak kiváncsi voltam mennyi fpsem lenne. Xfire meg csak a korlátig mutatja.
2010. szept. 15. 17:30
 7/7 anonim válasza:
én az mw2 ben nem találtam olyant hogy game opciók
2013. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!