Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik androidos iptv chromeca...

Melyik androidos iptv chromecast program lenne nekem megfelelő?

Figyelt kérdés

Keresnék olyan alkalmazást adroidos telefonra, ahol megtudom adni iptv-s elérhetőségem dns és MAC adresst is és chromecast funkció segítségével meg tudám jeleníteni azt tvn, amin van beépített chromecast funkció.

Próbáltam néhány programot, de eddig csak olyanokba botlottam, ami vagy m3u fájlt olvas vagy csak url-t kell megadni, ezáltal az én hozzáférésem nem megfelelő, mivel az csak és kizárolag dns és mac adress beírása után érhető el.

Pc-n a stalker portal playert használom erre a célra , valami hasonlót szeretnék mobilra, amin van chromecast funkció is.

A tv-re külön alakalmazást nem tudok telepítenni, mert csak az ő általa megadott korlátozott alkalmazások telepíthetőek, ezért szeretném a telefon közvetítésén keresztűl chromecast funkcióval nézni a tv adásokat.

Köszi!


2022. febr. 16. 09:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!