Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Enterprise LTSC-re...

Windows 10 Enterprise LTSC-re lehet ugyanúgy bármilyen programot telepíteni?

Figyelt kérdés
Mármint, igen tudom, hogy az Ltsc nem tartalmazza a Microsoft alapvető szolgáltatásait, de én arra gondolok, mint például PC játékok, VLC, Total commander uTorrent, irfanview stb.

2022. febr. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
AZ Enterprice nem tartalmaz rendszergazdai jogosultságot.
2022. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Enterprise vagy a LTSC miatt kérdezed? Az Enterprise nagyjából azt jelenti, hogy tele van olyan funkciókkal, amikről (a kérdésed alapján) azt sem tudod, mire lehetne őket használni, úgyhogy számodra tök fölöslegesek. Az LTSC meg annyi, hogy nem ~félévente jön rá funkciófrissítés, hanem ~2-3 évente, cserébe tovább tart a támogatása. Ami cégek számára (akiknek kitalálták) egy nagyon jó dolog. Ezt leszámítva ugyanolyan Windows 10, mint a többi változat. Természetesen lehet rá telepíteni programokat. Mindennapi használatban ugyanolyan, mint a többi. (Kivéve az S, de az már, ha jól tudom, nincs is.)


Az meg nem sikerült dekódolnom, hogy milyen alapvető szolgáltatásokra gondolsz, amiket nem tartalmaz. Minden tartalmaz, amit a többi, legfeljebb külön kell bekapcsolni.


Az első választ szintén nem sikerült dekódolnom, a rendszergazdai jogosultság felhasználói fiók függő, nem Windows verzió függő. Egy rendszergazda fióknak vannak benne rendszergazdai jogosultságai, egy nem rendszergazda fióknak pedig nincsenek.

2022. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó laptop, ami tetszett egy rokonnak, aki meg is vette, de nem törölték róla az Enterprise-t, sőt, a jelszót se kapta meg. Hetekig járt a boltba, de nem tudtak semmit tenni. Akkor aztán újratelepittette. Négy hónapig lehetett használni, aztán semmit! SZervizbe be, szervizbe ki, végül eladta: alkatrésznek.
2022. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én a laptopomra rátettem és tökéletesen működik, villámgyors és ami a legjobb nem frissítget és nincs tele a Microsoft hülyeségeivel amit sosem használok.
2022. febr. 16. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A Microsoft tegnap küldött egy Összesítő frissitést, amire ma el sem indult a laptop. Csak fehér volt a kijelzője. Félretettem, aztán a kék alapon fehér betűk, egyszóval valami hibát jelzett, amit a Microsoft ki is javított. Aztán újraindítás után már minden rendben. EZ is a Hülyeség kategóriába tartozik.
2022. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!