Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kormányzati Informatikai...

Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségtől kapott OneDrive fiók meddig érvényes?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, végzős. Tovább fogok tanulni egyetemen, de tartok attól, hogy az érettségit követően le fog záródni, mert például oktatási intézményt váltottam. Fennáll-e a veszély arra, hogy megelőző figyelmeztetés nélkül csakúgy elveszítsem a hozzáférésemet a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségtől kapott oktatási fiókomhoz, egyúttal elveszítsem a fájlaimat, melyeket a felhőben tárolok? Érdemes lenne beruházni 1 terrabájt tárhelyes előfizetésre a másik fiókomon, hogy a biztonság kedvéért áttegyem oda a személyes fájlokat?

#kormány #oktatás #Microsoft #Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
2022. jan. 30. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A KIFÜ mit mondott, amikor megkérdezted tőlük?
2022. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elistvan ***** válasza:
Kérdezz rá, mi a helyzet ilyenkor. Gondolom van valami türelmi időszak míg átköltöztetheted a filejaidat máshová.
2022. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemekhez is jár szerintem, bár esküdni nem mernék rá. Office az biztos jár, nem tudom onedrive-ot is adnak-e. Viszont más címed lesz, át kell költöztetni maximum a fájlokat.
2022. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

,,Tisztelt ***!


Köszönettel fogadtuk bejelentését.


A korábban o365.oh.gov.hu oldalon regisztrált sulid.hu-s fiókok 2022 végéig elérhetők maradnak.


A jogosultsága megszűnése előtt kérjük, gondoskodjon a felhőbe tárolt adatai és dokumentumai letöltéséről.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy a Felsőoktatási intézmények számára a Tisztaszoftver Program keretein belüli licenceket nem a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség biztosítja.

A felsőoktatásból érkező felhasználókat kérjük, látogassanak el a campus.hu oldalra és az ott leírtak szerint járjanak el.


További kérdés esetén forduljon ügyfélszolgálatunkhoz, az ugyfelszolgalat@kifu.hu e-mail címen."


Egyelőre ennyit tudok, bár nem hiszem, hogy ezt így tudják,de majd jelentkezem ugyanitt jövőre :)

2022. febr. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!