Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jobb a Windows 11 mint a 10?...

Jobb a Windows 11 mint a 10? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Pl játékok szempontjából jobb?
2022. jan. 27. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

10:

Nyilván ha nagyon akarnám, megoldanám. A lényeg, hogs van egy beépített Teams, azzal nem lehet iskolai accounthoz csatlakozni, mert eleve csak központi accountot kezel, ott viszont nem tudok work/school accountot hozzáadni, mert ahhoz más jogoslultság kellene. Edge-ben szintén nem megy, mert oda is ráerőszakolja a fő accountot. Amit lehet csinálni, hogy telepítek egy másik Teams-t, az viszont nalam dll káoszba fordult, mondom ha nagyon kaarom, megoldom, de nekem erre nincs időm.


Szvsz a Microsoft egy olyan játékot játszik, hogy kiadott élesbe egy félkész rendszert, és önkéntes tesztelőnek nézi a usereket. Én ebben a játékban nem veszek részt, majd ha kijabítják a gyermekbetegségeit a rendszernek, akkor váltokm

2022. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog egyszer csak automatikusan átváltani rá a gépem?
2022. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engeded frissíteni akkor nem.
2022. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

én még nem észleltem teljesítményproblémákat, csak ritkán, de az inkább a RAM zabáló programok (pl. Chrome) miatt van.

Október óta van 11-esem

2022. márc. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Én maradok a Win 10-nél amig csak lehet. Egy munkatársam is, meg a haverja is, feltették a Win 11-et hogy megnézzék milyen. Pár nap múlva érdeklődtem náluk hogy hogy tetszik nekik az új rendszer. A válasz az volt hogy mindketten visszatették a Win 10-et a gépükre. Majd ha muszáj lesz akkor váltok.
2022. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!