Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » De miért kezd el akadni...

De miért kezd el akadni ennyire a God Of War PC-n?

Figyelt kérdés

Nem fogom leírni a gépem adatait, nem itt akarok menőzni, meg mindig veszekedés van belőle.


A lényeg annyi hogy bőven elég a gép hozzá, és konkrétan egyáltalán nem is akad...viszont mondjuk 2 órát játszok vele, és mintha valami pofán b..ta volna az egészet. Át vált dia vetítésbe..az oldja meg a problémát ha kilépek, várok...majd vissza lépek.


Lehetséges hogy meg telik a ram és gatya? Csak mert a játék nem tölt semmit, sehol, egyáltalán csináltak ezzel a játékkal valamit mielőtt így kidobták PC re? Bánom hogy még vettem, egyik játékkal sincs semmi baj csak ezzel.


2022. jan. 16. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv. te is tudod ha követed a játék ipart, hogy optimalizálni nem szoktak.. Én olvastam hogy már volt day one patch is, most ez mennyire igaz azt nem tudom nekem nincs meg a játék.


Merevlemez, Memória-val mi a helyzet?

2022. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami gubanc nálad lesz akkor, ma egyhuzamban 11 órát toltam bele, nem rég hagytam abba, ugyanolyan szépen futott végig.
2022. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valamiért 2-szer nyitja meg mindig a játékot...és nem tudok vele mit kezdeni, de most már mindegy, szenvedések árán, de azért végig vittem :D
2022. jan. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!