Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megoldani a...

Miért nem tudom megoldani a Chrome tanúsítvány hibát?

Figyelt kérdés

"Szokásos" Chrome "nem biztonságos" oldal, tanúsítvány hibám van.

Frissítettem ennek megfelelően:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

Korábban másik, szintén Win7-es gépen ez megoldotta a hibát, de ez azt írja ki, amikor a frissítést (Windows6.1-KB3004394-v2-x64.msu, de próbálkoztam másikkal is) szeretném telepíteni, hogy a "Frissítés nem érvényes erre a számítógépre".



2021. dec. 11. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltad másik böngészővel? pl.:

Pale Moon [link] nyelvi csomagok [link] (kevés memóriát fogyasztó Firefoxon alapuló böngésző)

Microsoft Edge for Windows 7 [link] (chromium alapú böngésző)

2021. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a bajom szokott lenni, hogy a Firefox ugyan nagyon szimpatikus, de rendszeresen azt csinálja, hogy kiírja a gmail-nél, hogy nincs internetkapcsolat, de természetesen minden más oldalt simán megnyit.
2021. dec. 12. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A Pale Moon NEM Firefox! (ahogyan az Edge sem Chrome!)

próbáld ki őket...

2021. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre működik a firefox, de ha előjön ez a gmailnál a "nincs internetkapcsolat" probléma, akkor talonban tartom, vagy leszokok az e-mailezésről, legalább egy gonddal kevesebb :D
2021. dec. 13. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!