Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dob ki a játék?

Miért dob ki a játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden és tömören annyi lenne a problémám, hogy van pc-re letöltve 2 játékom, az egyik a Cooking szimulátor a másik pedig a Phasmophobia. Miután ezeket elindítom rövid időn belül unityra hivatkozva kidob a játék, magától bezáródik.

Szóval erre a kérdésemre szeretnék ötleteket, hogy milyen módszereket lehetne kipróbálni, hogy fusson rendesen a játék.



2021. nov. 6. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


8-as pont.


Ha nem jó, akkor majd írd le a hibaüzenetet.

2021. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából ezt már próbáltam, de ugyanúgy kidob mindkét játék is.

Volt driver boostolás, a gépet is újra raktuk, de ugyanaz a hiba...míg másik gépen nem csinálják ezt a játékot.

2021. nov. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!