Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan bevásárlási...

Létezik olyan bevásárlási listát szerkesztő mobilos applikáció, amit a párom és én tudunk szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Párom letöltött egy bevásárlási lista kezelő applikációt, és azon gondolkodtam, hogy van-e olyan applikáció, amit ha én is letöltök, és szinkronizálnánk a kettőt, akkor látom, hogy ő miket jelölt vásárlásra?

2021. aug. 26. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Drive-ban csinálj egy doksit, írjátok oda, az megosztható.
2021. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ennyire erővel messengeren is átküldhetné (Amit aztán el is szoktam felejteni megnézni)! :D

Én tényleg valami app-ot szeretnék találni erre a célra. :)

2021. aug. 26. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz mint a messenger. A messengeren a fájl egy másolatát kapod meg, amit letölthetsz, és lesz nálad is egy példány, míg drive-ban ugyanazt az egy darab fájlt látjátok mind a ketten, megfelelő beállítás mellett mind a ketten bele tudtok írni, és látja a másik a módosításokat is.


Pont ugyanazt csinálja, mint amit te szeretnél látni egy appban.

2021. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2*Sü ***** válasza:
100%

Igen, egy Google Docs dokumentum, vagy pl. egy Evernote is működőképes lehet. Ezzel szemben a bevásárlólista alkalmazások extra kényelmi funkciót tudnak biztosítani (pl. pár betű begépelésével felhozz egy listát, elég annyit beírni, hogy „pap”, és már valahol a lista elején ott lesz a paprika szó). Illetve mennyiséget, megjegyzést is könnyebb hozzáadni. A boltban meg ki lehet pipálni a már kosárba tett termékeket. A termékeket kategória szerint lehet rendezni, ami megint megkönnyíti a bevásárlást. Szóval jobb egy célalkalmazás erre.


Én a Listonic nevű alkalmazást használom kedvesemmel: [link] . Magyar nyelvű, ahogy mi használjuk, arra pont elég, a használata kényelmes. (Van Android, iOS alkalmazása is, de webes felületen is lehet használni.)


Még a Bring! nevű alkalmazást nézegettem, ez elvileg tud olyan extrákat, hogy figyeli a vásárlási szokásaidat, és tud jelezni, hogy mondjuk ideje lenne étolajat venni. Illetve vannak benne receptek, amiknek a hozzávalóit egy kattintással fel lehet venni a listára. De számomra nem volt olyan kényelmes és áttekinthető, így maradtunk a Listonicnál.


Aztán még bizonyára van még ezer ilyen, némi keresgéléssel lehet talán több tucatot találni: [link]

2021. aug. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mi a férjemmel a Trello-t használjuk. Minden félére lehet emlékeztetőt meg határidőt beállítani. Lehet listákat felvenni, a feladatokra megjelölni, ha készen van.
2021. aug. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre bőven elég a Google Keep is, valamelyikőtök csinál egy jegyzetet (lehet checkmarkos lista is), és megosztja a másikkal, mindketten szerkeszthetitek, pipálhatjátok.
2021. aug. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!