Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kevesebb az fps-em...

Miért kevesebb az fps-em játékban ha két monitort szeretnék használni?

Figyelt kérdés

Laptopom van, Lenovo legion y520 - GTX 1050 4GB, i7-7700HQ , 8GB RAM,

A monitorom 120hz-es a laptop kijelző 60hz de ez nem hiszem hogy probléma lennne. (mindkettő az integrált videókártyára van csatlakoztatva mivel a GTX 1050-nek nincs portja, legalábbis ezt gyanitom mivel semmi áron nem tudtam át tenni arra a monitort, BIOS-ban sem.)

ha játszani szeretnék de közben elinditok egy videót youtube-on 40, van hogy több FPS-el kevesebb lesz ami elég jelentős FPS csökkenés számomra. Task manager-t nézve közben sem a CPU 80%, GPU 30-40% és az integrált videókártya 40-60% a böngészőt át állitottam hogy az integrált kártyával működjön és be kapcsoltam a hardware acceleration-t ami segitett az fps-en de a fentebb emilitett -40FPS maradt.



2021. aug. 25. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom a nagyobb felbontás miatt ami összeadódik a 2 monitor alatt, vagy a 2 monitoros megjelenítés már problémás. De szerintem elég régi gépecske ahhoz hogy a mai modern játékokkal boldoguljon egy képernyőn is és a 7700hq nem mai gyerek. Szerintem menj be egy laptop vagy pc szaküzletbe és majd ott megmondják.
2021. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!