Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felmegyek az internetre pl....

Felmegyek az internetre pl. yutubyra és nmehétca le a videokat és ha szeretnék játszani az interneten ott sem tudok milehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon érthetetlenül írsz xD de tudom mi bajod. Telepítsd fel ezt: [link]
2010. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem lehet normálisan kérdezni, ha még 10 éves is vagy mert kétlem hogy több vagy az írásod szerint, akkor is valami épkézláb mondtatot írhatnál.


Amúgy valószínűleg az lesz a megoldás amit az első írt.

2010. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem mit szerettél volna kérdezni. Ha nézni akarod a youtube videót, akkor csináld azt, amit az első mondott. Ha pedig le szertnéd menteni, akkor a böngésző címsorában, a youtube szóban írd át a y betűt 3-mas számra.
2010. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hiába méregettem,elemeztem ezt a szót hogy "nmehétca" nem tudom értelmezni,de mégha felcserélem a betű sorrendet akkor se jön ki értelmes magyar szó :S
2010. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!