Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szóval, van egy régi Wacom...

Szóval, van egy régi Wacom táblám de nincs CD olvasóm..? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon cuki, még mindig egész jónak mondható Wacom Intuos4 -es széria modellem.

Nos, megvan minden, telepítő CD is na de most ott a problémám, hogy a mostani laptopomon már nincs olvasóm.. Szokás már kihagyniuk az újabbakról sajnos.

Ilyen esetben tudok máshonnét telepítőt szerezni, ami minden korábbi modellel kompatibilis?


Köszi a segítséget!



2021. ápr. 28. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Elárulok egy nagy titkot: az Interneten, ezen a csodálatos szolgáltatáson elérhetőek a remek, kereső névre hallgató eszközök.


Ha beírod az egyikbe - például a német Metagear-be - hogy Wacom:

[link]

az első találat a gyártó hivatalos oldalára vezet:

[link]

ott - mint minden hasonló számítástechnikai eszközt gyártó oldalán - található egy Support (Terméktámogatás) menüpont,

[link] /support

ahol a gyártó által gyártott termékekhez találhatsz segítséget.


Ennek van egy Drivers (Meghajtóprogramok) almenüpontja:

[link] /support/product-support/drivers

ahol a megfelelő termékkategória és terméknév kiválasztása után:

[link]

elérhetővé válnak a termékhez készült meghajtóprogramok is - például Windows operációs rendszerhez:

[link]

2021. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az oldalukat már néztem én is, viszont nem tudtam, hogy így ez vajon minden modellükhöz mefelelően működik-e, mert ez "nem mai gyerek".

De akkor működnie kell (:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2021. ápr. 28. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a régi modellekhez is fent szoktak lenni a driverek. Én is jártam már úgy, hogy újra kellett telepíteni, de nem volt meg a CD.
2021. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!