Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri úgy játszani az Assassi...

Megéri úgy játszani az Assassin's Creed szériát pl origins, odyssey, valhalla hogy nem igaznán tudok anolul?

Figyelt kérdés
Nem igazán megy az angol de nagyon bejön a játék és nem tudom hogy megérné e megvenni mert ugye story játék és nem érteném? Mit gondoltok ennek ellnére érdemes lenne játszani?

2021. márc. 29. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Originshez van magyarítás, illetve a korábbi részeknél azt hiszem, csak a Brotherhood és Revelations részeknél van probléma a "remaster frissítés" óta. Illetve a 3. résznél is szerintem már nem kapható az eredeti játék, csak a remaster, így az sem ok, de lopott játékkal még ezek is megoldhatóak. Az Odyssey-hez szintén készül fordítás.
2021. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2021. márc. 29. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod őket magyarítással játszani akkor igen, egyébként nincs értelme mert főleg az új részeknél rengeteg beszélgetési és választási opció van illetve az összes mellékküldetés külön kis sztoriszál, amiből így nyilván semmit nem értenél, csak annyit hogy menj ide menj oda, valószínűleg unalmasnak és céltalannak is tűnne, beszélgettem már olyan emberrel aki írta, hogy milyen szr meg unalmas az ac főleg a mellékküldetések megkérdeztem tőle, miért lennének azok mindegyik kivan dolgozva tök jó sztori van hozzájuk, majd felelte, hogy ja nem tud angolul így semmit nem értett belőlük, szóval ha nem érted a játékot nem sok értelme van játszani :D.
2021. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tudsz más nyelvem teszem azt németül át lehet állítani nek csak a szöveget hanem a beszédet is
2022. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!