Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kaphatnám vissza a...

Hogyan kaphatnám vissza a pénzem ha véletlenül vásároltam 1TB tárhelyet a Microsoft OneDriveban?

Figyelt kérdés
Ez úgy történt, hogy aktiváltam az ingyenes prémium csomagot, de a lejárat előtt elfelejtettem lemondani, és le is vonta a pénzt. Számomra nem keveset, és ennyi tárhelyre nincs is szükségem. Kértem visszatérítést, de akármilyen indokot mondtam, küldték, hogy nem tudják visszatéríteni. Lehet ilyenkor valamit tenni?

2021. márc. 13. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. A bevételük egy nem elhanyagolható része ilyen "elfelejtett" lemondásokból jön. Ne okold magad, direkt úgy van megcsinálva hogy minél nagyobb eséllyel felejtsd el az ilyet. Én ezért csak olyan virtuális kártyát használok, amin nincs több pénz mint amennyit el akarok költeni.
2021. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez olyan kérdés mintha azt kérdeznéd: Tegnap vásároltam véletlenül egy lottó szelvényt, ezt hétfőn visszaválthatom, mert nincs rá szükségem.. :)
2021. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Egyébként én biztos vagyok benne hogy az összes ilyen megújulú elüfizetéses szolgáltatásnál benne van valahol a felhasználói szerződésben, hogy azért mert te elfelejtetted lemondani a az automatikus előfizetés megújítást, ők bocsika de nem adnak vissza pénzt.

2021. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Még a "következő számlázási dátum előtt le kell mondanod a Szolgáltatásokat" - ahogy az a "Microsoft Szolgáltatási Szerződésben" szerepel:

"d. Ismétlődő fizetések. Ön vállalja, hogy ha Ön előfizetéses alapon vásárolja meg a Szolgáltatásokat (például havi, 3 havi vagy éves fizetéssel), akkor ismétlődő fizetésre ad felhatalmazást, és a Microsoft számára a fizetések az Ön által vállalt fizetési móddal és ismétlődő időszakokban történnek meg, egészen addig, amíg az adott Szolgáltatást Ön vagy a Microsoft fel nem mondja, illetve meg nem szünteti. Ha le kívánja állítani a Szolgáltatások folytatólagos használata miatti terheléseket, akkor még a következő számlázási dátum előtt le kell mondania a Szolgáltatásokat."


illetőleg igaz ez a próbaidőszakra is:

"h. Próbaidőszakos ajánlatok. Ha bármilyen próbaidőszakos ajánlattal él, akkor előfordulhat, hogy az ajánlat elfogadásakor közölt időintervallumon belül le kell mondania a próbaidőszakos Szolgáltatás(oka)t, hogy a próbaidőszak végén ne számítsanak fel Önnek díjat a Szolgáltatás(ok) folytatólagos használatáért."

Forrás: [link]

2021. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mintha erről szólna az új EU banktörvény. Hogy csak akkor vonhatnak le pénzt ha sms és telekóddal jóváhagytad. Ez már idén kötelező.

Pereld be a bankot hogy miért engedte. Keress egy jó ügyvédet..!

2021. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Na az előző hsz ékes példája annak, amikor a hülye próbál jogászkodni az interneten...
2021. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, akkor máskor jobban figyelek ilyenekre, köszönöm a válaszokat :)
2021. márc. 13. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
6: Te vagy a hülye ha hülyének nézel másokat..!
2021. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!