Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van rá esély még, hogy néhány...

Van rá esély még, hogy néhány kedvenc WIN95-ös játékomat újra játtszhassam WIN10-en?

Figyelt kérdés

Örök kedvenc és egyben első CD-m sajnos eltört amin megannyi játék demó volt és közülük mai napig van kedvenc.

Ez a CD a DCCD Klub - Játsz a magadéval! volt és kerestem a neten hátha lehet belőle még kapni párat de semmi eredmény, úgy tünik nekem is csak már emlékként marad meg a törött CD?

Ezt régen Windows 95-ön játszottam.

Kedvenc játákaim voltak ezek: The Neverhood, GEX, S.C.A.R.A.B.,helicopter investigates words and numbers, MDK, SCROCHER

Néhányat tudnék esetleg Windows 10-en játszani, úgy hogy letöltöm? Kerestek fájlokat hozzá de exe fájlok egyiknél sem volt sajnos.

Főleg a The Neverhood meg a GEX lenne főnyeremény, ez a kettő volt a nagy kedvenc.



2021. márc. 7. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálhatod a többit is. Dos emulator kelleni fog hozzá valószínűleg

2021. márc. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg virtuális gép, amibe felteszed a W95 rendszert - ha ilyen lehet még - DOS alatti játékok esetén meg a DOS emulátor.
2021. márc. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van.


Hogy sikerült eltörni a CD-t..?

2021. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GEX és MDK elérhető GoG-on, az MDK Steamen is.
2021. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.Véletlen ott maradt a szekrényem között mikor elhúztam az ajtót akkor tört el de előtte se volt indítható állapotban mert nagyon karcos volt sőt nem is indult el sajnos :(

ilyesmit amúgy lehet manapság kapni valahol?

Ilyen DCCD Klub játék demós cd-hez hasonlót?

amúgy a gexet megtaláltam egy portálon és játzató de nagyon akadozik és a hangja recseg :( de legalább játszható :)

már csak a neverhoodot kéne megtalálnom és teljes leszek.

steamem nincs és nem tudom hogy működnek ott a dolgok.

2021. márc. 7. 14:11
 6/6 A kérdező kommentje:

A neverhood-ot mellesleg nem lehet valahol megvenni akár cd-n vagy letölteni?

Bárhol töltöttem le sosem adott exe fájlt és ha volt is hibás volt :(

2021. márc. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!