Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt meg lehet csinálni Microso...

Ezt meg lehet csinálni Microsoft Word-ben?

Figyelt kérdés

Több oldalas szöveget másoltam be Word-be. Azt szeretném, hogy a linkek eltűnjenek a szövegből, de a szöveg az maradjon meg tisztán.

Egyesével én is kitudom szedni a linkeket.


Az a kérdésem, hogy meg lehet-e csinálni úgy, hogy az egész szövegből eltávolítom az összes hivatkozást egyszerre?



2021. márc. 6. 21:39
 1/4 CspCsj ***** válasza:

1.

Csak a hivatkozások eltüntetése:

Ctrl+A > Ctrl+Shift+F9

[link]


2.

A linkek szövegrészei is tűnjenek el a szövegből:

Ctrl+H > Egyebek > Formátum > Stílus > Hiperhivatkozás > Az összes cseréje

Ha ez nem megy akkor esetleg így:

Ctrl+H > Egyebek > Formátum > Betűtípus > Aláhúzás típusa=második (vékony vonal), majd mellette Betűszín > További színek > Egyéni > Vörös=0, Zöld=0, Kék=255 > OK-OK > Az összes cseréje

2021. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elsőt akartam volna csinálni. De nem megy. Az a baj vele, hogy az "F9" lenyomására kereső jön fel. Arra a billentyűre a kereső parancs van beállítva a laptopomon.
2021. márc. 7. 14:33
 3/4 CspCsj ***** válasza:

F9 helyett Fn+F9-et próbálnám, vagyis Ctrl+Shift+Fn+F9


Vagy bizonyos laptopoknál ki-be lehet kapcsolni az Fn Lock-ot pl. az Fn+Esc, vagy Fn+bal Shift stb. kombinációval.

2021. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ráraktam az Fn Lock-ot és utána ment.
2021. márc. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!