Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon hogy lehet ilyen képet...

Vajon hogy lehet ilyen képet csinálni, milyen képszerkesztővel?

Figyelt kérdés
[link]
2008. dec. 2. 23:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint a 3. képére gondoltam!! (a tükrösre)
2008. dec. 2. 23:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Corel Photo Paint-et tudom legjobban használni, azzal csinálnám. Meg lehet csinálni Photoshop-pal is, vagy más képszerkesztővel is. Ez a kép amúgy el van rontva, a csaj bal válla fölött nem stimmel, és a tükör teteje fölött se. Két kép kel hozzá. Kell egyet fényképezni, amin a csaj nem látszik csak a tükörképe, és még egy ahol nekitámaszkodik valaminek. Aztán a másik képet az első tetejébe kell tenni, és törölni kell a hátteret, ennyi az egész.
2008. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én corel paint shop proval csinálnám, de photosop a nagy klasszikus. Szerintem nincs elszúrva a tükör fölött, csak egy másik döntött tükör van ott. A bal vállnál sem látok elszúrást, bár kinek bal? a kép jobb oldalán más szögben mennek a csempék, de szerintem ilyen a fürdőszoba, ferde falú. A tükörkép is vágatlan a vállig, ez látszik a narancssárga ruha széléből is, a fejbúb is sz eredeti.

Eléggé jók a fények az tükörbeli arcon is, bár az arcél nyilván elüt kicsit. Jók a maszatok a hajon a tükörben, elég élethűvé teszi hogy tükörképről van szó. A tükörbéli bal oldali kar anatómiailag fura. Én úgy csináltam volna, hogy leteszem a gépet egy fixen rögzített helyre, és két (három) képet sütök el ugyanonnan, és azt vágom, össze.

2008. dec. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Á basszus őt ismerem! :DD Pont az előbb szavaztam rá...

Én is gondolkodtam, hogy ilyen képet hogy lehet csinálni. Szerintem nagyon jó.

2008. dec. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!