Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ötlet hogy miért nem...

Van ötlet hogy miért nem engedi a magyarítását a sniper elite v2 játéknak a gépem?

Figyelt kérdés

A játék könyvtárába raktam a magyarítást oda másoltam telepítéskor, meg a másik dolog hogy win 10 home program van a gépemen, és a játékot csak win 98/windows me beállítással engedi hogy fusson a gépen, esetleg emiatt nem engedné a fordítását a játéknak hogy működjön???

Pedig win 8 alatt kéne futnia, meg win 7 is jó, meg win vista service pack 2-es ez is jó kéne hogy legyen,(ezeket mindet próbáltam nem fut egyikkel sem a játék még arról beszélünk, csak win 98/windows me beállítással engedi, meg win 95-el de az elég gané, ez sem olyan jó) az xp rendszer kizárt ennél a programnál(aszt is próbáltam nem fut csak a vita kedvéért).

Futattam rendszergazdaként is ugy sem engedi a fordítás aktiválását, de a játék anélkül is fut az előbbi rendszer beálítással.



#játék,game, #elite sniper v2,program,magyarítás, #számítógép,rendszer,beállítás, #fordítás magyarra,informatika,
2021. jan. 19. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Steamen vetted meg?
2021. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!