Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a rendőrség lefoglalt a a...

Ha a rendőrség lefoglalt a a telefonomat, akkor szerintetek rak rá valami programot?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete ott van.
2020. dec. 14. 15:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hívogattam egy alakot, aki zaklatott és azt mondta, nyugodtan hívj fel, megbeszéljük, meg ekkor és ekkor hívj. Persze sosem vette fel és átverés volt.... Meg írtam egy emailt a feleségének, hogy zaklat a férje....


Feljelentettek zaklatásért és rágalmazásért.... November végén, 3 hete házkutatási paranccsal megjelent nálam 3 rendőr, hogy lefoglalják emiatt az összes elektronikai cuccomat.... Utána rá 2 órával bevittek kihallgatni, elismertem ezeket, illetve elmondtam, miért csináltam. Abban a 2 órában átnézték a cuccaimat csak ilyen felhasználói szinten (képek, híváslista, előzmények stb.). Azt mondták, mivel bevallottam mindent, visszakapom őket.... De lefoglalták és mivel még bíróságon van az ügy, nem kaptam határozatot, ott van a rendőrségen. Mondták is, hogy náluk van, ők visszaadnák, de a bíróság határoz róla....


Röviden ennyi a sztorim, zaklattak, átvertek és most egy pitiáner szarság miatt, amire ő vett rá, illetve a zaklatása miatt van, lesz egy magánvádas bírósági ügyem és hónapokra lefoglalták a telefonomat.


Egyébként imádom ezt az országot, velem ennyiért ezt csinálták, más bűnözők meg azt csinálnak, amit akarnak. Remélem felfüggesztettet is kapok.... Meg jelenleg nincs is pénzem új telefonra, épp elég, hogy a Netbankba stb. emiatt nem tudok belépni, meg fizethetem a havidíjat feleslegesen.... A megaláztatásról nem is beszélve....

2020. dec. 15. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!