Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2GHZ es 512 DDRam elfutna...

2GHZ es 512 DDRam elfutna rajta a Windows 7?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem 2.8 Ghz 1 Gb ram és meg se próbálták feltenni rá a boltban mert azt mondták ha el is indulna akkor se futna valami fényesen.

2010. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom min 1 giga ram kell
2010. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1G ram alatt szivas a w7. Afolott hasznalhato, de igazabol 2G-nel teljesedik ki igazan.

Az mondjuk egy problemas dolog, mert meg mindig sokan 1G memoriat tartanak a gepukbe, mert "a xp-nek jo az", pedig minden modern progam meghalalja a 2g-ot, jatekok a tobbet is.

(Nekem E2200, 3G ram, es teljesen jo, hasznalhato, sot, azt kell mondjam, jobb mint a xp, gyorsabb, jobb erzes hasznalni. Emiatt ragaszkodok hozza, pedig van par problema vele (regi programokkal valo kompatibilitas)

2010. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régebben láttam valahol egy tesztet, ahol még ennél jóval gyengébb gépre is feltették, de az csak a boot idővel foglalkozott.

Most nem találom.

2010. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emlekszem en is arra a tesztre utolso, valami nagyon minimumra vettek a fiuk, de sok a boot ido. Amugy kerdezo, szerintem menne, de nem valami gyorsan, szoval nem latom sok ertelmet hogy hasznald. Nekem amugy 1,86 Ghz proci(egymagos sima), 1,5 giga ram mellett nagyon okesan megy a Win 7.
2010. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. Valojaban a spanom kerte tolem gondoltam felteszem itt a kerdest. Aszem meprobalja megis "hatha".....

/mindenkit felpontoztam/

2010. aug. 11. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Win 7 Starternél jobbat nem raknék rá (még Home-ot sem). Az meg kb az XP szintjén van...
2010. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem most kb.700MB memóriát eszik, szóval ajánlom, hogy legyen legalább 1GBod.

De ha beleszámoljuk, hogy ebből 200 olyan program, amit én futtatok, vagyis nem a windows része (firefox stb), akkor elfutna 512MB memóriával, de egyetlen programot kellene beindíts és máris lassú lenne.

2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!