Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videószerkesztő szoftve...

Milyen videószerkesztő szoftverek felelnek meg a lenti kritériumnak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy videó, aminek az adatátviteli sebessége 14.000 kb/s, pedig a videó minőségéhez nagyjából olyan 3-4 ezer kb/s tartozna legfeljebb. Egy olyan szoftvert keresek, ami fel tudja mérni, hogy adott minőségű videóhoz mekkora adatátviteli sebesség tartozik és aszerint rendereli ki. A Movavi pl. csak a felbontás és a frame rate alapján határozza meg az ajánlott adatátviteli sebességet, de ez így szerintem kevés infó hozzá.

2020. szept. 16. 03:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ajánlott bitráta nagyban függ a videó felhasználási módjától (Youtube, Vimeo vagy pl BD-re megy), a kodektől és a tartalmától is.

Szerintem nincs (vagyis nem tudok róla) hogy lenne olyan ami kielemezné neked a videót. Ellenben a legtöbb konvertáló program (de még a videovágó programok esetén is) vannak előre elmentett profilok és létrehozhatsz párat saját magadnak is.

pl: "Animáció 720p Youtube" néven és beállítod az optimális értékekre.

2020. szept. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pc-re az eRightSoft-tól a Super video converter az, ami szerintem a legrészletesebb beállítási lehetőségeket tartalmazza.
2020. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!