Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki autószerkesztésn...

Miért fagy ki autószerkesztésnél a Forza Horizon 4?

Figyelt kérdés
Ki van már a tököm ezzel a játékkal. Oké-oké, tört verziós, melyet az NCore-ról szedtem le, és én még örülhetek, mert sokaknak el se indul a játék, vagy le se tudják telepíteni. Nekem hibátlanul működik, optimalizált beállításokkal, 75 fps-el, 1080p-ben, i5-8400-al, 1060 GTX 6 GB-al és 16 GB RAM-al szóval nem hiszem, hogy hardveres probléma lenne a háttérben. Egyébként tudom mi lenne a garantált megoldás: meg kéne vennem a játékot közel 30000 Ft-ért. Nem arról van szó, hogy nincs rá saját keresetem, de egyszerűen csak szerintem nem éri már meg beruházni rá, mert 2 éves játék és szerintem a Microsoft lassan be fog jelenteni egy új részt. Ráadásul maga a tört verzió is működik, csak nincs multi, nincs sablonletöltés, és kifagy a játék időnként, ha fejleszteni, vagy fényezni/fóliázni szeretném a kocsit. Nagyon el vagyok már kenődve emiatt, pedig telepítéskor is betartottam az előírásokat, a Defendert is letiltottam, szinte mindent próbáltam már. Esetleg azért fagy ki, mert a módosításokat egy szerverre akarja feltölteni, amit nem ér el, mivel tört verziós? Vagy valami más állhat a háttérben? Egyéb ötleteket és javaslatokat is nagyon megköszönnék.

2020. szept. 9. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

A verzióval\töréssel van gond, az eredeti működik internet nélkül is, csak a főmenübe nem enged be ha nem vagy bejelentkezve, de utána kilőheted a neted. Az előbb végigpróbálgattam, a tuning is működik.

Nem közel 30000 ezer, első hónapban 300Ft a windows game pass, utána meg 1390, és rengeteg játék van benne. Személy szerint kicsit sem érdekel hogy te, vagy akárki miért kalózkodik, ha nem akarsz fizetni szíved joga, de az egyszerűen nem igaz hogy irreálisan lenne beárazva, hazai fizetéshez mérten sem.

Tény, ha lejár az előfizetésed nem tudsz vele játszani, de egy év alatt fizeted ki egy teljes árú AAA játék árát(miközben játszhatsz rengeteg új és régi játékkal), ez egy nagyon felhasználóbarát modell, és őszintén, ki veszi egyáltalán elő ugyanazt a játékot éveken keresztül.

2020. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!