Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hangszolgáltatás?

Nincs hangszolgáltatás?

Figyelt kérdés
Tegnap még néztem filmet tökéletes volt a hang, mára meg nem müködik a gépen hangszolgáltatás, futattam hibát is de még tesztelni se enged hangot, yt letöltött film se, sehol nincs hang a gépen, egy hangot nem ad ki, viszont nem is merem piszkálni annyira de mit csináljak? frissitettem a windowst is hátha megoldja a hibát de semmi, mit tegyek?

2020. aug. 22. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A hangeszkoz driveret frissitsd / csereld. Gyarto oldalarol tudod szedni, ha alaplapi hangvezerlo, akkor onnan, ha egyeb helyen van, akkor onnan.
2020. aug. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tegnap még néztem filmet tökéletes volt a hang, mára meg nem müködik a gépen hangszolgáltatás, futattam hibát is de még tesztelni se enged hangot, yt letöltött film se, sehol nincs hang a gépen, egy hangot nem ad ki, viszont nem is merem piszkálni annyira de mit csináljak? frissitettem a windowst is hátha megoldja a hibát de semmi, mit tegyek?


Csináltam amit ajánlottak:


Eszközkezelő,kikerestem a hang opciót frissittettem és restartoltam de így sem jó, sőt azt írja ki hogy a hang illesztőprogramja valami ellett távolítva de hozzá nem nyúltam semmi olyanhoz. Mit csináljak? Nem vagyok szakértő és nem is merem piszkálni már. Vigyem el szerelőhőz?

2020. aug. 23. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem ezt ajanlottam, ugyhogy igen. Vidd.
2020. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!