Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows live messengerel egy...

Windows live messengerel egy kis gondom akadt a elmult héten:S mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem mutatja már ki mien zenét halgatok és nem tudom változtatni az álapotom beálitom elérhetőbe átálitja rögtön elfoglaltba ha beálitom rejtetbe 4 másodperc mulva elfoglalt vagyok megint:S mi lehet a gond? Mien megoldást ajánlotok? Pls fontos lene
2010. aug. 4. 21:16
 1/1 anonim válasza:

Eszközök/beállítások/személyes/ 3. bekezdés (Állapot)


Itt tudod állítani, hogy hány perc után, s milyen állapot jelenjen meg. Habár ez csak arra vonatkozik, amikor nem csinálsz semmit a gépen.


A zenehallgatás funkcióval kapcsolatban:

Milyen lejátszót használsz? Media player vagy winamp? Az utobbihoz le kell tölteni egy bővítményt, hogy megjelenítse. Emellett az msnben és az adott lejátszó progiban is be kell állítani, hogy megjelenítse.

Az msnnél így tudod beállítani:ahova az sz. üzit lehet írni, van egy kis nyíl. Katt rá, majd pipáld ki a hallgatott zene adatainak megjelenítését. A lejátszóban való beállítás lejátszótól függ.


Remélem segíthettem!

2010. aug. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!