Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leáll a Fifa11 működése...

Leáll a Fifa11 működése amikor elkezdeném a meccset, miért? Eddig jó volt.

Figyelt kérdés

Elnézést, én nem fejlődtem tovább nekem megmaradt kedvenc játéknak a Fifa 11, eredetibe van meg és évente játszok vele ha ráérek, a többi fifa már szerintem el sem futna a gépemen.


Nos, most a 10. szezonom van, és ha rálépek arra, hogy mérkőzés lejátszása akkor kilép.


Van másik profilom ahol 7. szezonnál tartok, az szépen elindul.


Mi lehet a hiba? Első meccs sikeresen meg lett a következő már nem, folyton leáll a program működése.


Úgy tudtam, hogy 15 szezonig lehet nyomatni , bár addig soha nem jutottam el, mindig kezdtem új csapattal. :)



2020. aug. 15. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak vége van a karriernek, "elfogyott az idő" :D Bár akkor szezon végének kéne lennie, több értelme lenne.
2020. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy tudtam 15 évig lehet csinálni. No, amúgy van még egy profilom ami ilyen sokáig ment, megnézem az mit csinál.


Köszi.

2020. aug. 17. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!