Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows fényképnézegető...

A Windows fényképnézegető miért nem tudja megnyitni a képet?

Figyelt kérdés
Windows 8,1 em van. A fotó megnyitásakor a Windows fényképnézegető azt az infot irja a képernyőre hogy nem tudja megnyitni mert előfordulhat hogy nincs elegendő memória.. Mit kell tenni hogy ez a hiba megszünjön? Más program meg tudja nyitni. A fotók mobilon készültek. Egyes képeket megnyit egyeseket nem.

2020. aug. 14. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

1.Click Start and go to Control Panel\All Control Panel Items\Display\Screen Resolution and click advanced settings.

2.Go into color management and click color management.

3.Under devices tick use my settings for this device and the highlight and delete the profile associated with this device


Ha nem megy így angolul, szólj nyugodtan

2020. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megoldás a kiváló Faststone Image Viewer :)
2020. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

3. Az eszközök alatt jelölje be a Saját beállítások lehetőséget ehhez az eszközhöz, idág megvolt..

de ezt nem találtam:

és jelölje ki és törölje az eszközhöz társított profilt

2020. szept. 4. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok kép megnyitásához már nem elegendő egy 1GB RAM-al és 32GB eMMC lemezzel szerelt low-end kategóriás PC...
2020. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez a hiba, mert 8gb ram van, szoftveres hiba lehet
2020. szept. 6. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez Windows 7 alatt történt meg. Semmilyen képet nem nyit meg ezzel az üzenettel. Sehogy nem tudtam helyrehozni, feltettem egy külső képnézegető prgramot.
2020. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, biztos van megoldása a hibának
2020. szept. 8. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!