Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Sims 2-be ruhákat...

Hogyan lehet Sims 2-be ruhákat, házakat vagy akármit beletenni amit letöltöttem netről? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

4 cd-s simsem van /nem eredeti :$:S/ és letöltöttem egy pár cuccot a játékhoz. de az a helyzet,hogy csak alap Sims 2-m van.

---

honnan lehetne, esetleg, MEGBÍZHATÓ oldalakról letölteni

cuccokat?amiket ti is próbáltatok és nem virusosak?


2010. júl. 30. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
esetleg ez az oldal? [link]
2010. júl. 30. 22:17
 2/4 anonim válasza:

A főmappában létre kell hozni egy Download mappát (ha nincs), abba kell kicsomagolni a dolgokat. Vigyázz, mert van néhány dolog, amit nem fog megjeleníteni, ezekhez kell egy alap, az úgynevezett mesh. Ezt általában jelölik a letöltendő dolognál. Régen játszottam már (de akkor közel 2000 letöltésem volt :D), szóval arra nem emlékszem, hogy kell-e őket telepíteni, úgyhogy azt próbáld meg.


[link] - én ennek az oldalnak a Sims2 részét ajánlom (sok böngészőn nem megy, a Mozillán igen). Nagyon jó dolgok vannak, és a letöltésnél ott van, hogy az egyes dolgokhoz milyen mesh kell.

2010. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,de én ezt az oldalat fizetősnek láttam.
2010. júl. 31. 21:38
 4/4 anonim válasza:

Van ingyenes része is, én több száz tartalmat töltöttem le innen ingyen. ;)


Amúgy az xm ingyenes.

2010. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!