Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Windows-t telepítek akkor...

Ha Windows-t telepítek akkor illik aktiválni?

Figyelt kérdés

Feladtam egy hirdetést hogy eredeti Windows rendszert telepítek bárkinek a gépébe (nem említettem hogy aktiválom is)

Ez rendben van így?



2020. ápr. 18. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nincs rendben. Ezért kopogtathat a nav.
2020. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%

"Feladtam egy hirdetést hogy eredeti Windows rendszert telepítek bárkinek a gépébe (nem említettem hogy aktiválom is)"


A megtévesztés elkerülése érdekében egész pontosan te próbaverziót telepítesz. A hirdetéseddel azt az érzetet kelted, hogy teljes értékű szoftvert telepítesz, ami nem igaz. Esetleg azt lehetne beleírnod, hogy teljes értékű szoftvert akkor tudsz telepíteni, ha kulcsot biztosítanak hozzá.

2020. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Meg gondolom le is adózol utána, ha már csak úgy hírdeted magad.
2020. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A legjobb az egészben, hogy a vásárlóid és a nav egyszerre fog meg.... téged, de alaposan.
2020. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Vásárlói megtévesztés. Aktiválás nélkül 30 napig használható, tehát csak próbaverzió.
2020. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!