Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tölthetném le a macbook...

Hogyan tölthetném le a macbookomra a wordot?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értek az infóhoz, légyszi ne nevessetek ki.


Nemrég nekem adta a nagybátyám a MacBook Air-jét, mert újat vett magának, nekem pedig kellett az egyetemhez saját gép, és az ezer éves laptopom meghalt még télen.


A probléma az, hogy nekem szükségem lenne az office csomagból a wordre és excelre, de nem tudom telepíteni őket, mert azt írja, hogy túl régi verzóm van (megnéztem: macOS Sierra 10.12.6.)

Viszont sehol nincs szoftverfrissítés opció.


Mit tudok tenni? Gondolom nem az a megoldás, hogy vegyek újabbat, de akkor mégis hol találom az új verziókat?



2020. ápr. 17. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A MacOS 10.13 vagy újabb van támogatva:

"With the release of macOS 10.15 Catalina,Office 365 for Mac and Office 2019 for Mac support macOS 10.15, 10.14, and 10.13. Moving forward, as new major versions of macOS are made generally available, Microsoft will drop support for the oldest version and support the newest and previous two versions of macOS."

[link]


Teljesen ingyenes, nyílt forrású, multinacionális nagyvállalatoktól független alternatívának ott a LibreOffice:

[link]

melyben a Writer felel meg a Wordnek:

[link]


Vagy ott a Google Dokumentumok:

[link]


Vagy ott a WPS Office:

[link]

2020. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
2020. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor amúgy a sjaát gépemet nem tudom sehogy upgradelnii? Újat kéne venni, ha akarom használni a rendes office termékeket? :(
2020. ápr. 17. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet frissíteni, de nem kell újat venni, a WPS-ben konkrétan minden pont ugyanott van, mint a Microsoft Office-ban.
2020. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha megvan az office 365, akkor ugyanúgy tudod használni az összes MS terméket webes felületen. Csak jelentkezz be, és ugyanúgy használod a neten, ugyanaz a felület is, csak éppen nincs letöltve.
2020. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!