Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 frissítési hiba...

Windows 10 frissítési hiba megoldásban tudnátok segíteni? (a részletekért kattints)

Figyelt kérdés

2020-02 Összesítő frissítés Windows 10 Version 1903 x64-alapú rendszerekhez (KB4532693)


letöltöm, és a telepítésnél eljut 100%ig majd az alábbi hibaüzenetet írja ki:


2020-02 Összesítő frissítés Windows 10 Version 1903 x64-alapú rendszerekhez (KB4532693) – hiba: 0x800f0988


A "windows10.0-kb4532693" frissítést manuálisan letöltöm a windows update cataloge-ból és fel is telepítettem, sikeresen.. de a "gépház"ban a frissítéseknél még mindig be van ragadva és telepíteni akarja. Hogyan tudom ezt átugrani, hogy a következő frissítést is letölthessem.. Az észrevételem még az, hogy ez a frissítés AMD platformokra van, de nekem Intell I58600k procim van...Köszönöm az építő jeééegű segítségeket.


2020. febr. 21. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Jól gondold át, hogy akarod-e azt a frissítést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2020. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Nálam jól keresztbetett ez a frissítés! Persze ez nem azt jelenti, hogy nálad is így fog történni, de én nagyon meggondolnám.

Én már eltávolítottam, de még mindig vannak kisebb problémák,pld. a jobb kattintásos menü kicsit megváltozott- ez főleg a Chrome böngészőre érvényes- az oldal fordítása ahol idáig minden rendben volt most azt írja- Fordítás und nyelvre :)- és persze inaktív. Persze ez lehet a böngésző hibája is. Továbbá az indításnál ha bekapcsolom a gépet a nyelvi beállításaimat mindig felülírja- magyar helyett más nyelvvel indít. Én most elodáztam a frissítéseket, remélem addigra történik valami és sikerül a hibát javítaniuk.

2020. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de most akkor ez nem egy biztonsági frissítés?


kézileg már feltelepítettem, de az is érdekes, hogy ez AMD platformra van

2020. febr. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!