Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tinderen mind a ketten likeolt...

Tinderen mind a ketten likeoltuk egymást mégsem marcheltunk?

Figyelt kérdés

Meg lehet nézni, hogy kik likeoltak csak el van homalyositva a profilkepjuk. A hirfolyamon folyamatosan feljött egy profil, de nem húztam jobbra mert ki akartam találni, hogy milyen szöveggel kezdemenyezzek.


A top10 ajanlatomban is benne volt és most onnan elhuztam jobbra de nem matcheltunk.


Ez valami tinder bug? Vagy az a baj h a top10 bol húztam jobbra nem a hirfolyamrol?

Vagy az elhomályosított profil csak kísértetiesen hasonlít a nekem tetsző profilra?



2020. febr. 14. 19:17
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Vannak régebbi feltört változatok, ami esetében az utolsó, akinek tetszettél, annak homályosítás nélkül látszik az ikonja.

A top10 (sárga csillagos talán) superlike volt (amikor még én használtam, talán most is az)... de még a napi 1 superlike-ra se volt soha semmilyen válaszom, csak mondjuk heti 1 simára.


Vannak többen, akik újraregisztrálnak, mert elfelejtették a jelszavukat, újratelepítettek, stb. és vannak, akik mások fotóit lopják (egy lány ismerősömét is valaki lopta, innen tudom).


Én superlike esetében ha már elfogyott aznapra az 1, akkor "ajánlottam ismerősnek" azaz pl. viberen elküldtem saját magamnak a profil linkjét és másnap megnyitottam. Ha még ő nem mondott nemet, akkor megnyílt és ment a super, ha már nemet mondott, mást töltött be helyette. Szóval így érdemes "eltenni másnapra" egy-egy profilt.

2020. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!