Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza lehet e jutni a Faceboo...

Kkovax38 kérdése:

Vissza lehet e jutni a Facebookon a Flash Buggle játékról az eredeti Buggle játékhoz?

Figyelt kérdés

Járt már valaki hozzám hasonlóan. ha igen, megköszönöm a segítségét. Játszottam a Buggle játékkal amikor egy messenger üzenet ablaka megjelent a Firefox böngészőn. Bezártam és véletlenül ráklikkeltem a Buggle jobb alsó sarkán lévő Flash Buggle kis játékablakra. Azonnal

átváltott a Flash Bugglera.


Flash Buggle Betöltés

[link]

Flash Buggle szintek

[link]


Bezártam a Firefoxot és újból indítottam a Buggle-t. Nem tetszett amit láttam. Nem tölti be a Buugle-t, csak a Flash Buggle-t. Átmentem a párom gépére, ahol a páromnak az eredeti buggle jelent meg. Amikor a párom

gépén az én oldalamra léptem be, ugyanúgy mint a saját gépemen csak a Flash Buggle-t tölti be. Innen szeretnék visszatérni az eredeti Buggle játékhoz.


Buggle betöltése

[link]

Buggle szintek

[link]

Nagyon szépen megköszönök minden segítséget.



2020. jan. 22. 19:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!