Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti ha számítógépes játékokat...

Ti ha számítógépes játékokat akartok keresni magatoknak, hol szemezgettek választék után és mi alapján választottok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, van valami bejáratott weboldal amin keresgéltek, vagy csak a leghíresebbeket? Követtek valamilyen review okat?


A moderátoroknak: ha lehet kérem ez a kérdés maradjon ebben a kategóriában, kíváncsi vagyok mit írnak ide a válaszolók.


2019. dec. 14. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában átfutom előtte a teszteket hogy megér-e egy próbát, utána beszerzem a vigárboltból és ha multira is jó akkor beszerzem legális úton is.

De van hogy akkor veszem meg vagy próbálom ki ha nagyon le van árazva, lehet régebbi cím is akár.

Gamekapocs ill. Gamepod-t szoktam nézegetni.

2019. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami épp szembejön, és látok benne potenciált, annak utánanézek videó formájában. A GameSz*r, IGN, Otherworld, meg hasonló szennyek tesztjei nem érdekelnek.
2019. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!