Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám adódott a word...

Problémám adódott a word oldalszegélyével?

Figyelt kérdés
Egy word dokumentumban szeretnék oklevelet szerkeszteni úgy, hogy egy A/4-es oldalra két oklevél kerüljön, mindkettőhöz külön oldalszegéllyel. Emiatt létrehoztam egy szakasztörést a két oklevél között (szakasztörés folyamatos), majd kijelöltem az egyiket, beléptem a szegély és mintázatba, azon belül az oldalszegélybe, a kép menüpontból kiválasztottam egy sormintát, kijelöltem a hatókörben az aktuális szakaszt, rányomtam az ok.gombra, és nem történt semmi, nem illesztette be. A teljes dokumentumot hajlandó körbeszegélyezni, de az aktuális szakaszt nem. Mit rontottam el?

2019. nov. 9. 11:39
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Szakasztöréssel külön oldalakra csináld a két oklevelet, oldalszegélynél az aktuális szakaszt állítsd be.

Majd nyomtatás a "Microsoft PDF nyomtató"-val, és laponként két oldal legyen kiválasztva. (ha nem Win10-et használsz, és nincs Microsoft PDF nyomtató, akkor pl. doPDF virtuális nyomtatóprogram telepítésével)

Ha a létrejött PDF-et megnyitod, akkor egy lapon lesz a két oklevél.

2019. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. nov. 9. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!