Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen PC Ventilátor szabályzó...

Milyen PC Ventilátor szabályzó programok vannak?

Figyelt kérdés
Linkel ha lehet. Ja és kompatibilis legyen AMD alaplappal.
2010. júl. 18. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nincs egy normális sem.

Kerestem én is már de nem akadtam egyetlen jól használhatóra sem.

De majd talán valaki belinkel egyet.

2010. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2%
Vért ne adjunk? Nincs annyi eszed hogy egy kereső (honlap) motorral rá keress? Mire ezt ide leírtad már találtál volna párat AMD-et.
2010. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Speed Fan a neve és letöltheted innen: [link] (kompatibilis mindennel)
2010. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
másodiknak: na képzeld. már beírtam google-ba de nem írt ki semmit csak szaros fórumokat.
2010. júl. 18. 13:52
 5/18 A kérdező kommentje:
speedfanba meg amúgy hogy lehet állítani fordulatszámot?
2010. júl. 18. 13:52
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Sehol. A spedfan is egy rakás sza..
2010. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

A második válaszoló újra itt. :D

Na öcsém! Sok alaplap tud ilyet már, hogy maga szabályozza, nem tudom angolul de valami cool n' quite asszem, nézd meg elöbb hogy van e ilyen a BIOS-ban és kapcsold be.

Ha nincs akkor meg hagyd hogy végezze a dolgát, mert ha túl lassúra állítod akkor megéghet a proci vagy bármi amit lassabbra veszel, ennyit meg nem ér, tudom hogy ha túl melegednek akkor maguktól is leállnak de nem fogod tudni hogy mi a baja és csak el kezded szerelgetni a semminek a jó gépet. A kúler azért van hogy hűtsön főleg kánikulában mint most. Inkább játsz mint hogy ilyen elenyésző dologgal foglalkozol.

2010. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
már megoldottam. leszedtem a gép oldalát így nem melegszik fel.
2010. júl. 19. 10:36
 10/18 anonim ***** válasza:

Még csak annyit, hogy akkor a házba vegyél egy kúlert, mert akkor neked sincs ezek szerint.

Ha vissza teszed a ház oldalát és a kúlert beraktad hogy húzza ki a levegőt sokkal jobb hatást érsz el vele.

Ennek utána is nézhetsz.

Nekem kettő 12 voltos házhűtő volt benne közepes nagyságú, nem tudom hogy az hány centis, soha nem melegedett.

Érdemes még a proci hűtőjét megtakarítani mert mindig tele megy porral és a winyóra is van hűtő, növeli az élettartamát, nekem 50 fok helyett csak 25 fokos lett.

Ezek csak pár ezer forintos dolgok de nekem soha nem melegedett fel semmim sem.

Jó tanács "everest ultimate" program mindent megmutat neked ha ennyire érdekel.

2010. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!