Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza lehet hozni a törölt...

Robert1998 kérdése:

Vissza lehet hozni a törölt fájlokat, amit vírus törölt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma újra telepítettem a windowst a pc-men és észre vettem, hogy sok fájlnak más lett a formátuma pl. nem "mp4" hanem "coot". Nem tudnátok valahogy segíteni, hogy miként hozhatom vissza? Lehetséges, hogy több mint 500 GB elveszett és teljesen tanácstalan vagyok.

Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. nov. 2. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zsarolóvírus titkosította, az esetek 99%-ában ez nem állítható helyre. Megpróbálhatsz a formátumára rákeresve, hátha találtak rá visszafejtési módot, de általában nincs, csak ha fizetsz. Zsarolónak pedig nem fizetünk. Ha fontos fájlok voltak, fogod a biztonsági mentésedet és helyreállítod belőle. Ha csak filmek, sorozatok, akkor újra letöltöd.
2019. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt olvasd végig. Van rá esély, hogy visszafejthetô, de közel sem 100%.

2019. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

talán (fel-kell tölteni 1-2 fájlt, hogy megnéze, van-e megoldásuk már rá):


[link]

2019. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért IS kell biztonsági mentés meg azért mert bármikor elszállhat egyik pillanatról a másikra az egész wincs!
2019. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!