Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesen kezdő vagyok e...

Teljesen kezdő vagyok e téren, a számítógépemet most vettem. ( valahol el kell kezdeni) a netszolgáltatómtól kaptam VirusBuster programot, mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

megéri használni? ha nem légyszíves adjatok víruskereső programot. magyar nyelvű,ingyeneset ha lehetne.

teljesen átlagos használatú gép, windows xp home sp3-al.


2010. júl. 16. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz,de ne cseréldle pusztán azért mert nem a legjobb,nekem 2 virusírtó van fenn.Egész jó az:avast free antivirus,nod32.+1 tűzfal.
2010. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na pont ez a kérdés az, amire mindenki mást fog irni :) pont úgy, mint a focirajongóknál, hogy ki a legjobb! Én a Nod32-t használom évek óta, vagyis pontosabban az Eset Smart Security-t, és eddig minden virust felismert, legalábbis nem okoztak problémát a gépemen! A szoftverbázisról is le lehet tölteni, és nem fogja vissza a gépet.
2010. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mert seholsem találtam róla véleményt,leírást. és nincsen ilyen ismerősöm,aki értene hozzá..

elég volt megvennem a gépet,meg a windows-t a pénzbeli keretem kimerült..

2010. júl. 16. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
A vírusbuster az egy kalap szar. A NOD32, EsetSmartSecurity, Panad Titanium, Avast, Bit Defender, ezek a legjobbak.
2010. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SP3as XP helyett meg rakd fel az SP2est, sokkal jobban jársz. Nálam az SP3nál nem működött semmi a gépemen.
2010. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik hozzászolónak, h itt mindnekinek más a véleménye, példul az elöttem lévő felsorolt egy csomó vírusírtót, ameléyek szerintem mindegyik kivétel nélkül semmit sem ér. Nekem csak a Norton vált be
2010. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

vagy valaki tudna nekem küldeni valami promóciós, vagy hogyhívják, kódot valami magyar nyelvű antivirushoz?

régebben voltak ilyen 2-3-4-5 hónapos ingyenszoftverek..

2010. júl. 16. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:
az Eset Smart Security-t le tod tölteni pld a CHIP magazin letöltések-ről! Azt addig használhatod, amig akarod, csak nem frissül! Viszont ingyenes kódot is lehet kérni 30 nap után havonta - és akkor naponta frissül. De egyszerre csak egy virusirtó legyen a gépeden!
2010. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én idáig eset vírus írott használtam de át tértem azért

tértem át nem tört le mindet Kaspersky Internet Security 2011 meg igen

2010. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A NOD32 egy rakás sz.r.Újra kellet telepíteni a gépet.
2010. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!