Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem ajánlani jo...

Katica12 3 kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani jo ingyenes dvd íro programot?

Figyelt kérdés
Olyat ami nem túl bonyolult. Es a dvd t utána leolvassa a dvd lejátszo.
2019. aug. 29. 16:06
1 2 3
 11/22 P.O.C. ***** válasza:

Pl. ha AVI vagy MKV formátumba szerzed be a videót. És a lejátszód csak sima DVD-video formátumot támogat. Először át kell konvertálni az anyagot olyan formátumba, csak aztán felírni.


Egyébként javaslom ne küszködj optikai lemezzel. Többszörösen elavult, és ár/érték arányba, minőségbe ezerszer jobb megoldások vannak már.

2019. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mindig AVI-ba konvertáltam a filmet a Freemakenél is és most is, de most valamiért a lejátszo nem játsza le
2019. aug. 29. 20:03
 13/22 anonim ***** válasza:
DVD lejátszó pontos típusa, és a hibaüzenet szóról szóra, ezt írd le.
2019. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

DVD lejátszo: LG Dp 132 azt hiszem

Nem támogatott video

2019. aug. 29. 21:09
 15/22 anonim ***** válasza:
Pendrive-ra ha rámásolod, akkor lejátssza? Ha nem, akkor a konverzióval van a hiba. (Amúgy az eredeti kérdésre válaszolva, én már évek óta az ImgBurn nevezetű programot használom, szerintem ez a legjobb.)
2019. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Rámásoltam pendrivera és ugyanazt írta ki.Mit lehet csinálni?
2019. aug. 29. 21:44
 17/22 anonim ***** válasza:

Lejátszható formátumok:


MP3, DivX, JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4


Valószínűleg az AVI-val lesz a baj. Nekem is volt hogy nem szerette az AVI egyes codec-eit a mini DVD lejátszóm. Próbáld meg DivX-be konvertálni, úgy jónak kell lennie.

Vagy kipróbálhatod más formátumokba konvertálni, melyiket tudja lejátszani. Letöltesz valami pár megás videót, és különböző tömörített videó formátumba konvertálgatod. Felmásolod pendrivera és amelyiket lejátssza az lesz a jó.

2019. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a segítséget! Ki fogom probálni.
2019. aug. 30. 06:14
 19/22 Alex Fly ***** válasza:
100%
Az .avinem egy konkrét formátumb hanem egy fájlkiterjesztés. Többféle módon lehet kódolvva mind a kép, mind a hang. Ezek közül némelyiket képes dekódolni a szerkezeted, némelyeket nem. Mindegy milyen programmal írod lemezre; a lényeg hogy megfelelő codecet válassz (az esetek többségében a DivX megfelelő).
2019. aug. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tudnál olyan konvertálo programot ajánlani, amivel át tudom alakítani divx-re? Most nekem a Format Factory van
2019. aug. 30. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!