Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek közül a folyamatok közül...

Ezek közül a folyamatok közül melyeket állíthatom le?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 13. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak én nem értem,de éngem is érdekel,hogy miért kéne itt leállítani bármit is ,vagy óránként bekell ide jönnöm nekem is és itt le kell állítani valamiket ahhoz ,hogy jó legyen a gépem ?
2010. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne itt állítsd le őket. A start menü futtatásba írd be "msconfig" , majd az elinduló rendszerkonfigurációs segédprogram "automatikus indítás" fülén vedd ki azokat a pipákat, amiket nem szeretnél, hogy állandóan fusson.

Állandóan fusson a víruskereső, monitorvezérlő, meg egyebek, de pl a nyomtató egyes szolgáltatásai, a cd író programod egyes szolgáltatásai stb. ne fussanak állandóan!

2010. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy msconfigba ki lehet kapcsolni, de engem most az érdekelt hogy ezek közül melyek azok amik feleslegesen futnak, azért így raktam ki.
2010. júl. 14. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!